Harmonogram konsultacji nauczycielskich i dyrektorskich

 

HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIELSKICH I DYREKTORSKICH 

SZKOŁA PODSTAWOWA – ROK SZKOLNY 2023/2024 

L.P.

Nazwisko I imię nauczyciela

Termin konsultacji: dzień/godz. 

Miejsce

1.

Biegańska Maria

Poniedziałek 7.30 – 8.00

Sala 21

2. 

Billewicz Agnieszka

Środa 13.15 – 14.15

Gabinet nauczycieli w-f

3. 

Bujwid Urszula

Piątek 12.30 -13.00

Pokój nauczycielski

4.

Chojnacka Małgorzata

Wtorek 7.00 – 8.00

Sala 19 (część B)

5.

Dudkowiak Beata

Środa 7.00 – 8.00

Pokój nauczycielski

6. 

Dudlej – Stawna Renata

Czwartek 15.00 – 16.00

Sala 24

7.

Fret Anna

Wtorek 14.00 – 15.00

Gabinet wicedyrektora

8.

Grzebyk Grażyna

Piątek 7.00 – 8.00

Pokój nauczycielski

9.

Halicka Agnieszka

Raz w miesiącu – wg. harmonogramu

Pokój nauczycielski 

10.

Gajos Teresa

Piątek 13.30 – 14.00

Pokój 16 lub sala 8

11. 

Gądek Agnieszka

Poniedziałek 7.00 -8.00

Pokój nauczycielski

12.

Głaz Anna

Poniedziałek 7.00 – 8.00

Biblioteka

13.

Głaz Piotr

Poniedziałek 7.00 – 8.00

Biblioteka

14. 

Kalitka Jowita

Czwartek 12.30 – 13.30

Pokój nauczycielski

15.

Kołdras Karolina

Czwartek 7.00 – 8.00

Sala nr 18 (część B)

16. 

Konarska Marta

Czwartek 13.15 – 14.15

Sala 10

17.

Kosmala Lidia

Czwartek 7.00 – 8.00

Sala 9

18.

Krawczyk Anna

Środa 13.15 – 13.45

Pokój nauczycielski

19.

Lipińska Agnieszka

Wtorek 13.15 – 14.15

Pokój nauczycielski

20. 

Łoś Jolanta

Wtorek 7.00 – 8.00

Pokój nauczycielski

21.

Michalak Iwona

czwartek 7.00-8.00

Pokój nauczycielski

22. 

Mogilan Marcin

Poniedziałek 7.30 - 8.00

Pokój nauczycielski

23. 

Odjas-Laskowicz Magdalena

Poniedziałek 13.30 – 14.00 Wtorek 13.30 – 14.00

Pokój pedagoga

24.

Pisarczyk Justyna

Środa 9.45 – 10.30

Pokój nauczycielski

25.

Remian Elżbieta

Piątek 14.00 – 15.00

Pokój nauczycielski

26. 

Sołtys Agnieszka

Wtorek 13.00 – 14.00

Pokój nauczycieli klas I-II

27.

Sożyńska Edyta

Poniedziałek 10.45 – 11.15 Wtorek 10.45 – 11.15

Pokój nauczycielski

28.

Szymczak Anna

Środa 7.00 – 8.00

Sala 16 (część B)

29.

Trzebińska – Jaskot Małgorzata

Czwartek 13.15 – 14.15

Sala 11

30. 

Wojciechowska Grażyna

Środa 11.30 – 12.30

Sala 11

31.

Wojtasik Jerzy

Poniedziałek 13.30 – 14.30

Pokój nauczycieli w-f

32.

Zarzeczna Magdalena

Poniedziałek 12.20 – 13.20

Pokój nauczycielski

33.

Zołoteńka Arletta

Wtorek 13.00 - 14.00

Pokój dyrektora szkoły