Zakończenie roku szkolnego 2023/24

Kolejny rok szkolny za nami. Dla jednych był to pierwszy rok nauki, inni żegnali się z naszą szkołą. 21 czerwca zebraliśmy się w sali gimnastycznej, aby uroczyście powitać wakacje! 
Zanim jednak ruszyliśmy na podbój gór, lasów, jezior i mórz, odebraliśmy świadectwa. Tym, którzy osiągnęli najwyższe wyniki, wręczono je w obecności całej społeczności szkolnej. Innym w bardziej kameralnej, ale także sympatycznej atmosferze. Podczas gali nagrodzono także pozostałe osiągnięcia: sukcesy w konkursach i współzawodnictwie sportowym. 
Oprócz tego pani dyrektor podziękowała za całoroczną współpracę władzom gminy Długołęka, Radzie Rodziców i całej społeczności lokalnej. 
Uroczystość uświetniły występy dzieci i młodzieży – szkolnego chóru, solistów i recytatorów. Ważną chwilą było przekazanie sztandaru. Uczniowie klasy siódmej przejęli go z rąk swoich kolegów ósmoklasistów, którzy właśnie stali się absolwentami naszej szkoły. 
Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły, a także rodzicom życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji.